Oddelki

Obvestila:

Matrox Avio F120/F125 Poglej polno velikost

Matrox Avio F120/F125

Dual-DVI KVM  podaljšek preko optičnega kabla omogoča

Izjemna zmogljivost

Matrox Avio F120 in F125 KVM podaljšek sestavlja oddajnik in sprejemnik. Avio oddajnik   ujame I / O funkcionalnost gostiteljevega računalnika in ga pošlje nestisnjenega  preko single duplex LC-LC optičnega kabla do sprejemne enote Avio in ločuje računalnik iz uporabniškega okolja. Računalnik postavite v klimatsko nadzorovano okolje. Matrox Avio je idealna rešitev kot KVM podaljšek za načrtovanje, 3D vizualizacijo, nadzor procesov, oddaje, postprodukcije, pri idustrijskih in vojaških aplikacijah  kjer sta delovanje sistema in varnost ključnega pomena. Zaradi visoke hitrosti prenosa, ohranja delovanje sistema in ne povzroča nobenih zakasnitev ali izgubljenih podatkov( slik). Matrox Avio je rešitev, ki zmanjšuje skupne stroške in povečuje učinkovitost.

Več podatkov

  Avio F120 Avio F125
ProductTransmitterReceiverTransmitterReceiver
Part Number AV-F120TXF AV-F120RXF AV-F125TXF AV-F125RXF
Connections to Host System
Video Connector #1 1x DVI-D SL/DL 1x DVI-D SL/DL
Video Connector #2 1x DVI-D SL 1x DVI-D SL
USB HID Type
Mini-B
2 3
USB 2.0 Type B 1 1
PS/2 Keyboard 1 1
PS/2 Mouse 1 1
Line In 3.5mm 1 1
Line Out 3.5mm 1 1
Connections to Local Devices
Video Connector #11 1x DVI-I SL/DL 1x DVI-I SL/DL 1x DVI-I SL/DL 1x DVI-I SL/DL
Video Connector #2 1x DVI-I SL 1x DVI-I SL 1x DVI-I SL 1x DVI-I SL
Analog VGA2 2 2 2 2
USB HID Type A 2 4 2 2
USB 2.0 Type A 2 2 4
PS/2 Keyboard 1 1 1 1
PS/2 Mouse 1 1 1 1
Mic In 3.5mm 1 1 1 1
Headphone out 3.5mm 1 1 1 1
Line In 3.5mm 1 1 1 1
Line Out 3.5mm 1 1 1 1
USB Type B
(Debug Port)
1 1
Maximum Video Output Resolution
DVI Single Link (SL) 2x 1920x1200 60Hz

2x 2048x1080 60Hz
2x 1920x1200 60Hz

2x 2048x1080 60Hz
DVI Dual Link (DL) 1x 2560x1600 60Hz

1x 4096x2160 24Hz, 30Hz
1x 2560x1600 60Hz

1x 4096x2160 24Hz, 30Hz
Analog VGA 2x 1920x1200 60Hz 2x 1920x1200 60Hz
General
Status LED Indicators 2 2 2 2
OSD Menu Yes Yes Yes Yes
HDCP Compliant3 Yes Yes
Enclosure Dimensions 8.5"x1.65"x5.34" 8.5"x1.65"x5.34" 8.5"x1.65"x5.34" 8.5"x1.65"x5.34"
Standalone (S) or
Rack-Mountable (R)
S/R S/R S/R S/R
Power Supply Unit (PSU) 1x external 12V 1x external 12V 1x external 12V 1x external 12V
Cables Included4 2x DVI-D Cables,
1x USB A-B,
4x Power Cords
4x Power Cords 2x DVI-D Cables,
1x USB A-B,
2x 3.5mm Audio Stereo Cable,
4x Power Cords
4x Power Cords
Connection between Transmitter and Receiver units5
LC Connectors 2 2
Maximum Distance in Multimode (MM) 400 m (1312 ft) - OM3, OM4 multi-mode 50/125 μm
82 m (269 ft) - OM2 multi-mode 50/125μm
33 m (108 ft) - OM1 multi-mode 62.5/125μm
Maximum Distance in Single-Mode (SM) 10 km (6.2 mi) - OS1, OS2 single-mode 9/125 μm
Certification
EMC Certification Class A: ACMA, CE, FCC, VCCI, KCC
Laser Emissions 850 um laser compliant to 21CFR, Subpart J, Class 1
Warranty 2-years



Accessories

ProductPart numberWhat's in the box
Matrox Avio SFP Single-Mode upgrade kit AV-SFP10G-2SMF - 2x SFP+ Single-mode transceivers
- Quick setup guide
Avio Rack Mount Kit AV-RMK19F - 1x 19" Mounting shelf
- Head screws (4x10-32, 4x12-24)
- Mounting screws (4x10 mm M3)
3.5mm Audio Stereo Cable CAB-AUDIO-TRS6F - 1x 3.5mm Audio Stereo Cable 6'
USB A to mini USB B Cable CAB-USB-AMB6F - 1x USB A to mini USB B cable 6'
PS/2 Cable CAB-PS2-6F - 1x PS/2 cable 6'
DVI-to-VGA Adapter ADP-DVI-AF - DVI (male) to HD15 (female) adapter